Wyspa totalnej porażki – bohaterzy

Serial fabularny pt.: „Wyspa totalnej porażki”  jest kreskówką produkcji kanadyjskiej. Premiera serialu w Polsce nastąpiła czwartego września dwutysięcznego ósmego stycznia. Niestety ostatni odcinek został wyemitowany czwartego lipca dwutysięcznego dziesiątego roku w stacji Cartoon Network. Tym razem aż dwudziestu dwóch szesnastoletnich uczestników wyjeżdża na letni obóz. Oczywiście na miejscu dowiadują się, że jest zupełnie inaczej. Niestety bez względu na to czy chcą czy nie muszą wziąć udział w Reality Show. Co ciekawe główną nagrodą jest sto tysięcy dolarów. Program jest prowadzony przez znanego wszystkim gwiazdora telewizyjnego Chrisa McLean’a. Bohaterowie zostalu podzieleni na dwa przeciwne jedenastoosobowe zespoły.

wyspa totalnej porażki
Zdjęcie znalezione na stronie Wikipedia.org

Pierwszym z nich były: wrzeszczące Susły natomiast druga drużyna nazywała się Zabójcze Okonie. Oczywiście cała walka rozegra się na jednej z kanadyjskich wysp podczas pełnych napięcia i zdenerwowania konkurencji. Jednym z warunków całego przedsięwzięcia jest to, że z przegranej drużyny musi odejść przynajmniej członek i tak aż do finału. Największe szanse mają zawodnicy, którzy są szybcy, odważni oraz sprytni. Co ciekawe uczestnicy Reality Show mają szansę podzielić się ze sobą swoimi spostrzeżeniami, wspomnieniami oraz uwagami poprzez wypowiedzenie się w pokoju zwierzeń, który jest w rzeczywistości toaletą stojącą pomiędzy dwoma domkami.

Miejscem rozgrywającej się fabuły był Zaniedbany, letni obóz Wawanakwa (czyt. Łałanakła), położony w Muskoka, gdzieś w Ontario – Kanada. Cały cykl serialu składa się aż z dwudziestu ośmiu odcinków, które składają się na dwie serie. Pierwsza z nich składa się z numeracji od jeden do dwadzieścia sześć, natomiast druga od dwadzieścia siedem do dwadzieścia osiem. Ten serial animowany jest nawiązaniem do głośnego Reality Show pt. ” Survivor”. Reality Show to było mało znane w Polsce. Tak, więc nie powstał w kraju żaden odpowiednik tego reality. Warto jednak obejrzeć je i zaznajomić się z zasadami tej gry dlatego, że niektóre umiejętności mogą się przydać w normalnym świecie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *