Tajemniczy Sabotowie – ciekawostki

„Tajemniczy Sabotowie” jest serialem animowanym, produkcji amerykańskiej o tematyce przygodowej. Serial powstał już w dwutysięcznym ósmym roku jednak jego premiera odbyła się czwartego maja dwutysięcznego dziewiątego roku na kanale Cartoon Network. Kreskówka opowiada o krypto zoologii oraz krypto botanice. Do tej pory powstały dwie serie, trzydzieści sześć odcinków. Występują ce w serialu animowanym postacie dzielą się na kilka grup: bohaterów do, których należą: Zak Sobota – syn Docka i Drew Sobotów. Najbardziej ze wszystkiego uwielbia przygody, które wbrew pozorom znacznie urozmaicają jego życie. Podróżuje wraz z rodzicami, którzy chętnie zabierają go ze sobą, może im pomagać w ich niebezpiecznej pracy dzięki temu, że nie wychowują go w bardzo rygorystyczny sposób.

tajemniczy Sabotowie
Zdjęcie znalezione na stronie Freedisc.pl

Dzięki temu, że matka Zaka znalazła kamień Kura kiedy była w ciąży i została napromieniowana, chłopiec czuje związek z kryptydami, potrafi słabsze uspokajać i wpływać na nie. Salomon Doc Sobota – całe życie zajmuje się kryptydami dzięki czemu, zna je i jest nazywany dr. Indiana Jones. Jest ojcem Zaka, bardzo kocha swego syna. Drew Sobota – wierzy w magię i bez żadnych trudności akceptuje wszelkie zjawiska paranormalne. Drew jest córką miłośników przygód – himalaistów, którzy zginęli w górach podczas burzy. Oprócz tej trójki występują także: Fiskerton – stwó, który poprzez swą budowę znacznie przypomina skrzyżowanie kota z gorylem. m z ostatnich przedstawicieli legendarnej rasy kryptyd zwanej lemurianami.

Komodo to zmodyfikowany smok o nieposkromionym apetycie, przydaje się podczas tajnych akcji. Zon – przedstawicielka uznanego za wymarły gatunku pterozaurów, stała się przyjaciółką rodziny po zdarzeniu Kiedy Zak uratował jej życie. Doylle Bakell – brat drew, ukradł kamień i dołączył do rodziny Sabotów. Drugą grupą są sojusznicy do, których należą: dr Miranda Grey, dr Henry Cheveyo, dr Odele, profesor Talu Mizuki, dr Paul Cheechoo, dr Arthur Beeman, Ulraj, Wadi, Leonidas Van Rook . Do trzeciej grupy należą złoczyńcy. Film warty uwagi oraz obejrzenia.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *