Skunks Fu – recenzja

„Skunks Fu” jest animowanym serialem, którego premiera odbyła się czternastego czerwca dwutysięcznego ósmego roku. Premierowy odcinek został wyemitowany na antenie Cartoon Network w czasie trwania specjalnego maratonu: „ Skunks FU, weekend Skunks Fu”. Serial jest intrygującą opowieścią młodym uczniu Skunksie, który dzięki swojemu mistrzowi oraz przyjaciołom i umiejętności potrafi obronić Dolinę przed smokiem oraz jego bandą małp Ninja, która jest wyszkolona przez podwładnego głównego wroga bohatera. Postaciami występującymi w rozwijającej się fabule są: Skunks – główny bohater serialu, trenuje rozmaite sztuki walki, których uczy go mistrz Panda.

skunks fu
Zdjęcie znalezione na stronie Wirtualnemedia.pl

Bardzo często jest wesoły, a przy tym uśmiechnięty. Oczywiście nos ma koloru czerwonego, a wadą jego zdrowia są bardzo częste wzdęcia, co jest bardzo często spotykane u tego typu zwierząt. Panda – jest Oczywiście mistrzem, tak więc zna się na sztukach walk inaczej być nie może. Niesamowicie uwielbia bambus. Mimo tego, że jest dawnym przyjacielem Smoka to obecnie jest jego wrogiem ze względu na to, że ten zszedł na złą drogę. Królik – potrafi i lubi walczyć, jest przyjacielem Pandy mimo tego, jest zarozumiały, arogancki, zbyt pewny siebie i myśli o sobie z wyższością. Podkochuje się w Lisicy. Lisica – ma rudą sierść. Znakomicie zna się na sztukach walk, a także potrafi walczyć. Lisica jest przyjaciółką Skunksa dzięki czemu świetnie się dogadują. Flirtuje z królikiem. Dr Żółw – jest postacią w podeszłym wieku choć bez względu na to świetnie walczy.

Wół i ptak – są najlepszymi przyjaciółmi wszędzie bywają razem, doskonale się dogadują, a przy tym dobrze bawią. Atutem ptaka jest to, że stroni on od walk oraz przemocy pod wszelką postacią natomiast wół posiada niesamowitą umiejętność braku myślenia dzięki czemu dostrzega wszystko co niewidzialne. Tygrys – jest przyjacielem Skunksa uwielbia opowiadać niestworzone historie, a w przypadku zagrożenia stroni od walk, choć w momencie kiedy mały Ninja odbiorą mu jakiś przedmiot wtedy zaczyna atakować. Wieprz – zawsze pomaga przyjaciołom. Mordercze pszczoły- każda wypowiada kawałek wypowiedzi. Kaczka – jest starszą panią, przyjaciółką pandy. Żuraw – jest przyjacielem Kaczki. Modliszka – lubi walczyć i zostać pokonaną przez małpy Ninja. Wąż – kobra koloru fioletowego, posiada ręce. Żaba – lubi skakać i nie cierpi kiedy ktoś robi to źle. Pan Ryba – rzadko występuje. Dodrugiej grupy należą wrogowie: Smok, Panda i małpy Ninja.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *