Scooby i detektywi – bohaterzy

Serial animowany pod tytułem: „ Scooby Doo i brygada detektywów to kolejna sensacyjna opieść dla najmłodszych. Serial ten został stworzony w amerykańskim studio Warner Bros. Oczywiście trzecia część filmu różni się od dwóch pozostałych nowymi epizodami. Główni bohaterowie z beztroskich przyjaciół zmieniają się w grupę detektywów. Fabuła tej części toczy się w rodzinnym miasteczku detektywów – Kryształowym Zdroju. Miasteczko nazywane jest bardzo dumnie oraz paradoksalnie: „Najbardziej nawiedzonym miejscem na Ziemi.” Jej główną atrakcją są najróżniejsze duchy, potwory, w także zjawiska paranormalne.

scooby i detektywi
Zdjęcie znalezione na stronie Media2.pl

Tak, więc można powiedzieć, że główni bohaterowie: Fred Jones, Daphne Blake, Velma Dinkley, Norville „Kudłaty” Rogers i ich pies, Scooby Doo mają ręce pełne roboty. Oczywiście tropienie najróżniejszych postaci, a także zjawisk nie bardzo podoba się ich rodzicom chociaż najważniejszą dla czwórki przyjaciół jest ta sprzed lat, kiedy w Kryształowym Zdroju zaginęła inna paczka przyjaciół nastoletnich detektywów zwana tajemniczą spółką, przypominającą tych przyjaciół. Na trop wpadają dzięki Panu E., to właśnie on podrzuca im najrózniejsze wskazówki. W porównaniu do poprzednich serii odcinkowych tego serialu główne postacie nieco się zmieniły, można powiedzieć, że wydoroślały.

Pojawiły się także nowe wątki – miłosne, które nieco ubarwiają całość. I tak dla przykładu: Daphne zakochana jest po uszy we Fredzie, który w związku z tym, że ma obsesje na punkcie pułapek nie za bardzo zdaje sobie sprawę z tego, że ona coś do niego czuje. Velma w dużej mierze stała się w znacznym stopniu cyniczna, a także zaczęła bardziej dbać o swój wygląd, wpinając sobie we włosy kokardy, a także malując sobie rzęsy tuszem. Velma zaczęła się, także spotykać w tajemnicy z Kudłatym, który nie za bardzo wie co ma z tym zrobić w związku z przyjaźnią ze Scoobim. W tej części serialu można także zobaczyć i poznać rodziny wszystkich bohaterów. Ojciec Freda, który jest burmistrzem marzy o tym aby jego syn w przyszłości został jego następcą – również burmistrzem. Rodzice Daphne mimo, że przypominają wyglądem swoją córkę oraz jej bliskiego przyjaciela to pragną aby ich córka zrobiła karierę tak samo jak jej siostry: Daisy, Dawn, Dorothy i Delilah. Angie i Dale – została przewodnikiem turystycznym. Tak, więc serial zapowiada się ciekawie i warto go obejrzeć.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *