Regular Show – informacje

„Regular Show” należy do grupy seriali animowanych produkcji amerykańskiej. Serial ten został stworzony przez J. G. Quintela dawnego scenarzystę serialu animowanego pt.:” Niezwykłe przypadki Flapjacka” . Światowa premiera Regular Show odbyła się szóstego września dwutysięcznego dziesiątego roku w amerykańskiej stacji Cartoon Network, natomiast w Polsce odbędzie się w listopadzie bieżącego roku. Tak, naprawdę dokładna data nie jest jeszcze do końca znana. Serial jest inspirującą opowieścią o dwóch postaciach. Obydwie maja po dwadzieścia trzy lata. Są przyjaciółkami, razem uwielbiają nie tylko rozmawiać ale również plotkować, spędzać wolne chwile, a także kłócić się. Zdarzają im się momenty w których się kłócą ale mają tendencję do tego aby zbyt długo się nie gniewać na siebie. Obie przyjaciółki mają odmienne charaktery ale to Oczywiście nadaje im zupełnego uroku.

czaks
Zdjęcie znalezione na stronie Moddb.com

Pierwszą z nich jest modro sójka natomiast drugą szop pracz Rigby. W rozgrywającej się fabule serialu występują nie tylko pozytywne postacie: Mordecai, Rigby, Benson, Skips, Pops , Muscle Man i High Five Ghost, Marga oraz negatywne: Master Prank Caller, Peeps. Serial liczy około czterdziestu odcinków. Oczywiście co ciekawe mimo, tego że Polsce jeszcze ten serial nie był jeszcze emitowany to już cieszy się dość dużą oglądalnością w Stanach Zjednoczonych. Serial ten jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych od najmłodszych do najstarszych osób nie tylko w rodzinie ale również wśród znajomych.

Serial animowany Regular Show uczy tego jak być prawdziwym przyjacielem, jak pomagać komuś kto potrzebuje pomocy, nie przechodząc obojętnie, jak zaakceptować drugą osobę pomimo jej wad, a także niedoskonałości. Opowieść Regular Show to barwna historia o tym co jest dobre, a także o tym co jest złe oraz jak żyć aby nie zejść na złą drogę. Ta lekka i barwna opowieść uczy o tym dlaczego warto być człowiekiem ciekawym świata, odważnym, interesującym tym co się dzieje wokół naszej osoby i dlaczego nie warto krzywdzić innych.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *