Przygody Batmana – informacje

Batman: Odważni i bezwzględni (ang. Batman: The Brave and the Bold) to nowa odsłona popularnej od 25 lat serii przygód Batmana stworzona przez Warner Bros Animation. Przed nim w Polsce ukazał sie m.in.: Batman (z 1992 roku), Batman (z 2004 roku) i Batman przyszłości, oprócz tego Batman pojawiał się także w odcinkach seriali Liga Sprawiedliwych i Liga Sprawiedliwych Bez Granic. Tym razem nasz wojownik w pelerynie nawiązał współpracę z bohaterami świata DC Universe. Dzięki temu możecie być pewni non-stop akcji i przygód z odrobina humoru dla rozładowania napięcia.

batman
Zdjęcie znalezione na stronie Eonline.pl

Wystarczy wspomnieć kilku najbardziej znanych z nich, takich jak Blue Bettle (nastolatek, który ceni sobie Batmana, postanawia z nim zwalczać przestępczość, posiada żywy kostium), Green Arrow (jest on łucznikiem, jego strzały zawsze trafiają w cel, często rywalizuje z Batmanem o to, który z nich jest lepszy), Aquaman (jest pewny siebie, słuchają się go morskie stworzenia) jak i wielu innych, którzy będą mieli szanse na utrzymanie porządku ramie w ramie z Batmanem. Pomimo tego, że przeważająca część fabuły ma swoje miejsce w mieście Gotham City, Batman często znajdzie się poza granicami miasta – walcząc o sprawiedliwość i praworządność – zmierzy się z sytuacjami, które są dla niego zarówno nieznane jak i niebezpieczne.

Batman walcząc z potężnymi przestępcami i złoczyńcami czającymi się za każdym rogiem cały czas będzie musiał polegać na swoim sprycie i zwinności. Przy użyciu nowoczesnych technologii i ciekawych gadgetów musi zaprowadzić pokój w mieście, które nigdy nie śpi – Gotham City. Najnowsza odsłona przygód zamaskowanego stróża prawa to ciekawa odmiana od poprzednich serii, które w swojej stylistyce były bardziej mroczne i posiadały wiele elementów grozy. Autorzy wysłuchali swoich fanów, którzy niejednokrotnie powtarzali – Batman to przede wszystkim postać z komiksów, a komiksy przede wszystkim powinny być zabawne. Ta seria Batmana to wspaniała, zabawna a jej obejrzenie gwarantuje przyjemnie spędzony czas.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *